Про встановлення тарифів на послуги КП «Гвардійської ринок» Черкаської селищної ради
опубліковано 03 червня 2021 року о 19:33

Керуючись п. п.п.2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши подання директора КП «Гвардійський ринок» за вх. № від та доданих документів, з метою створення позитивних тенденцій розвитку підприємницького середовища та залучення додаткових коштів в місцевий бюджет, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення Черкаська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити з 01 січня 2022 року наступні тарифи на  послуги з надання місць для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами для КП «Гвардійської ринок» Черкаської селищної ради:

 • для споживачів, які мають договори на послуги ринку (незалежно від розміру торгівельної площі) – 2,97 грн за мна день з ПДВ ;
 • для споживачів, які здійснюють торговельну діяльність на критих прилавках та таких, які займаються виїздною торгівлею  - згідно з Розрахунком вартості одного торгового місця (додаток 1).

2. Встановити граничний норматив рентабельності на рівні 15% на надання в оренду торговельних площ та місць.

3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Гвардійської селищної ради № 19 від 08.04.2014 року «Про встановлення тарифів на послуги ринку та оренду торгівельних площ та їх обслуговування які надає КП «Гвардійський ринок».

4. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Гвардійської селищної ради № 45 від 08.11.2018 року «Про встановлення рівня рентабельності на послуги з надання місць для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами для КП «Гвардійський ринок».

5. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Гвардійської селищної ради № 45 від 08.11.2018 року «Про встановлення рівня рентабельності на послуги з надання місць для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами для КП «Гвардійський ринок».

6. Зобов’язати директора КП «Гвардійський ринок» Черкаської селищної ради укласти нові договори оренди торгівельних площ з урахуванням встановленого розміру вартості послуг з надання місць для торгівлі.

7. Затвердити примірний договір оренди торгових приміщень (площ) у КП «Гвардійський ринок» Черкаської селищної ради (додаток 2)

8. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства та надати його копію до КП «Гвардійський ринок» Черкаської селищної ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

10. Відповідальність за виконання рішення покласти на директора КП «Гвардійський ринок» Черкаської селищної ради.Селищний голова                                                                                       Ю. ТАРАН

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ .pdf

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux