Про встановлення ставок транспортного податку на території Черкаської селищної територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області
опубліковано 03 червня 2021 року о 19:02

Керуючись ст. 143 Конституції України, п. 24 ч. 1 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 8, 10, 12.3, 265, 267 Податкового кодексу України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення належного нормативно-правового поля для подальшого розвитку підприємницької діяльності й об’єктивних тенденцій розвитку підприємницького середовища та залучення додаткових коштів в місцевий бюджет, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення Черкаська селищна рада

ВИРІШИЛА: 


1. Встановити з 01 січня 2022 року транспортний податок на території Черкаської селищної ради об’єднаної територіальної громади з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2. Затвердити положення «Про встановлення транспортного податку на території Черкаської селищної  територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області» (Додаток 1).

3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Черкаської селищної ради № 08-05/VII  від 14 липня 2020 року «Про встановлення транспортного податку на території Черкаської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

4. Оприлюднити дане рішення відповідно до чинного законодавства та надати його копію до Новомосковської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника фінансового відділу Черкаської селищної ради.

 

 Селищний голова                                                                                      Ю.ТАРАН

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ 2021.pdf
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux