Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Черкаської селищної ради "Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами
опубліковано 17 березня 2023 року о 08:45

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення

Черкаської селищної ради "Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Черкаської територіальної громади"

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Черкаської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Черкаської територіальної громади» (далі ̶ проект регуляторного акта).

Розробником проекту регуляторного акта є: юридичний відділ Черкаської селищної ради.

Метою прийняття рішення є затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Черкаської територіальної громади, яким буде вдосконалено процес надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Черкаської територіальної громади (смт Черкаське, смт Гвардійське).

Повний текст проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Черкаської селищної ради (https://cherk.otg.dp.gov.ua/) в розділі “Регуляторна діяльність”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднання, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Черкаської селищної ради (https://cherk.otg.dp.gov.ua/) в розділі “Регуляторна діяльність”, на паперових носіях за адресою: вул. Лісна, 24, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область, індекс 51272 або в електронному вигляді на електронну пошту: info@cherk.otg.dp.gov.ua, з поміткою «Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування проекту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.


Селищний голова Юрій ТАРАН

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux