Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (житлова та нежитлова нерухомість) на території Черкаської селищної територіальної громади Новомосковського району
опубліковано 03 червня 2021 року о 19:25

Керуючись ст. 143 Конституції України, п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 269 - 283 Податкового кодексу України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою створення належного нормативно-правового поля для подальшого розвитку підприємницької діяльності та наповнення селищного бюджету, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення Черкаська селищна рада


В И Р І Ш И Л А:

 1. Встановити з 01 січня 2022 року ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (житлова та нежитлова нерухомість), на території Черкаської селищної територіальної громади:

 1.1. для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб - 0,1 відсотку мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування;

1.2. для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб та юридичних осіб - 1  відсоток мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

2. Затвердити Положення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (житлова та нежитлова нерухомість), на території Черкаської селищної об’єднаної територіальної громади» (Додаток 1).

3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Черкаської селищної ради № 07-05/VIІ від 14 липня 2020 року «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (житлова та нежитлова нерухомість), на території Черкаської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

4. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства та надати його копію до Новомосковської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Черкаської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника фінансового відділу Черкаської селищної ради.


Селищний голова                                                                                           Ю.ТАРАН

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ .pdf

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux