Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Черкаської селищної територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області
опубліковано 03 червня 2021 року о 19:20

Керуючись ст. 143 Конституції України, п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 269 - 283 Податкового кодексу України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою створення належного нормативно-правового поля для подальшого розвитку підприємницької діяльності та наповнення селищного бюджету, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення Черкаська селищна рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Встановити з 01 січня 2022 року на території Черкаської селищної територіальної громади:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до ст. 284.1 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) порядок сплати за землю на території Черкаської селищної територіальної громади згідно з додатком 3.

2. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2022 року рішення Черкаської селищної ради № 05-05/VII  від 14 липня 2020 року «Про встановлення податку в частині плати за землю на території Черкаської селищної ради об’єднаної територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області».

3. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства та надати його копію до Новомосковської ОДПІ Головного Управління ДФС у Дніпропетровській області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Черкаської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника фінансового відділу Черкаської селищної ради.


  Селищний голова                                                                                            Ю.ТАРАН


АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ.pdf


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux