На шляху до цифровізації
опубліковано 18 січня 2022 року о 08:16

Законодавство України визначає, що основною формою діловодства для установ і підприємств державного сектору є електронна. Це має здійснюватися виключно з використанням системи електронного документообігу, інтегрованої до системи електронної взаємодії.

В 2021 році в Черкаській селищній раді почала функціонувати СЕДО "ДОК ПРОФ 3", яка була інтегрована до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Система електронного документообігу "Док Проф" автоматизує весь комплекс потоків документообігу: введення у систему документів, їх реєстрацію, розсилання, оперативне збереження, пошук і перегляд, контроль виконання, прискорення термінів опрацювання документів, використання електронного цифрового підпису, що забезпечує організацію якісно нового юридично-значущого документообігу.

СЕВ ОВВ є найліпшою безкоштовною платформою для переходу в онлайн. Саме завдяки їй можливо створити цифровий простір для електронної взаємодії з органами державної влади.

Вітаємо всіх мешканців наших селищ з новим кроком до цифровізації громади! Це наша спільна з Вами преремога!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux